Školenia

Potrebujete základné know-how ako uchopiť váš nový projekt?

Alebo už máte určité skúsenosti a potrebujete sa posunúť ďalej?

Prípadne chcete vo vašej spoločnosti ukázať, čo to projektový manažment je?

Máme pre vás pestrú ponuku školení.

Potrebujete vo vašej spoločnosti predstaviť základné princípy projektového riadenia? Túto výzvu vieme zrealizovať kreatívnou a dynamickou formou tak, aby si zamestnanci zo všetkých úrovní odniesli dôležité informácie.
Trvanie 0,5 – 1 deň


Náš TIP: Všetko, čo potrebujete pre úspešný začiatok vášho nového projektu. Plánovacie nástroje pre definovanie prác, termínov, nákladov, ľudí, rizík a omnoho viac. Naše najúspešnejšie školenie, ktoré je prínosné pre úplných začiatočníkov ale aj mierne pokročilých. Kľúčové nástroje, metódy a princípy, ktoré by mal poznať jednak každý projektový manažér ale aj všetci členovia projektového tímu.
Trvanie 3 dni.


Vedenie projektu je z viac ako 60% o vedení ľudí. Štatisticky projekty najčastejšie zlyhávajú kvôli ľudskému faktoru. Každý úspešný projektový manažér by mal byť lídrom. Poznať princípy vedenia ľudí v projektovom prostredí, ktoré je špecifické a v mnohom sa odlišuje od štandardného líniového vedenia. Na našom kurze prechádzame kľúčové kompetencie lídra, prostredníctvom cvičení a simulácií napomáhame reflexii a následnej zmene v osobnosti a práci lídra.
Trvanie 2 – 3 dni.

Agilita v riadení projektov je trend, s ktorým sa stretávame na každom kroku. Kým niektoré spoločnosti ešte stále zvažujú, či má pre nich agilita zmysel, iné ju už niekoľko rokov viac či menej úspešne využívajú.

Ak aj vy chcete zistiť, čo to agilita je, čo to znamená agilne riadiť projekty a či je to riešenie aj pre vás, radi vás privítame na našom praktickom školení, kde si na vlastnú kožu vyskúšate čo to znamená byť agilný.
Trvanie: 2 dni

Každá spoločnosť je iná a preto ani naše školenia nie sú nikdy rovnaké.

Ak vás niektoré z uvedených zaujalo, dajte nám vedieť a spojíme sa s vami.

Pri krátkej úvodnej konzultácii analyzujeme vaše potreby a očakávania a pripravíme vám školenie na mieru.