Peter Sochna introduces CCT certification of IPMA

Nová certifikácia pre koučov, konzultantov a trénerov v projektovom manažmente

International Project Management Association – IPMA začala realizovať novú a jedinečnú certifikáciu profesionálov v projektovom manažmente. Popri už štandardnej a dlhoročnej 4LC certifikácii projektových manažérov teraz ponúka aj certifikáciu Koučov a konzultantov – cCC a tiež certifikáciu Trénerov cT, spolu tiež označovanú ako CCT.

Ide o jedinečnú certifikáciu, keďže vo svete neexistuje certifikácia konzultantov ani školiteľov.

Firmy, ktoré potrebujú externého konzultanta, projektového kouča alebo školiteľa tak majú záruku nezávislej a odbornej autority, že uvedená osoba bude schopná kvalitne dodať požadovanú službu.

Viac informácii o CCT certifikácii nájdete priamo na webe IPMA.

Viac o výhodách certifikácie predstavil vo videu aj prezident IPMA Slovakia a majiteľ portálu projektovymanazment.sk – Peter Sochna. Ktorý je jeden z prvých certifikovaných koučov a konzultantov na Slovensku.

Dobrou správou je aj to, že jednou z prvých krajín, kde je možné danú certifikáciu absolvovať je aj Slovensko. IPMA Slovakia pilotne realizuje certifikáciu CCT v slovenskom alebo anglickom jazyku a do konca roka 2021 za zvýhodnený poplatok.

Peter Sochna

Certifikovaný konzultant, kouč a tréner. Autor portálu www.projektovymanazment.sk. Tel.: +421 (0) 903 272636 Email.: peter.sochna@gmail.com LinkedIn: www.linkedin.com/in/petersochna

Peter Sochna has 75 posts and counting. See all posts by Peter Sochna